KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13777383
nr 1377 7383
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), Sverige. Kust. Signerad. Olja på duk, 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:41:04
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström